Яким буде оновлений електромобіль DS 3?

Кроссоверу DS 3 освіжили дизайн, покращили мультимедіа та додали нові опції. Електромобіль став потужнішим і тепер може проїхати понад 400 км без підзарядки.

На початку Паризького тижня моди DS Automobiles представляє свій останній витвір – Новий DS 3. Новинка характеризується новою більш ефективною та динамічною передньою частиною, переосмисленою та привабливою гамою версій, появою нових технологій та нового електродвигуна.

DS 3 2023, новый DS 3, DS 3, кроссовер DS 3, электромобиль DS 3

Найпомітніша зовнішня зміна – тоненькі вертикальні ходові вогні. Крім того, освіжені діодні фари, радіаторні решітки і передній бампер. Особливу увагу слід приділити новим крилам DS WINGS, які були змінені, щоб тонко поєднати решітку радіатора та фари.

Новий електромобіль DS 3 змінився як стилістично, так і технічно. Новий спойлер і решітка радіатора були повністю перероблені для оптимізації аеродинамічних характеристик автомобіля. Аерокрила, що обрамляють нижню решітку повітрозабірника, демонструють цю нову ефективність.

Новітні технології електромомбіля DS3

У салоні зберегли авангардний стиль і лише трохи змінили кермо і встановили покращену мультимедійну систему. Тепер на кермі перегруповані елементи керування системами допомоги водієві та кнопки інформаційно-розважальної системи. Все це органічно поєднано з пелюстками перемикання передач для автоматичних коробок передач. 

DS 3 2023, новый DS 3, DS 3, кроссовер DS 3, электромобиль DS 3

Новий 10,3-дюймовий центральний екран тепер пропонується в якості стандартної комплектації з новою вбудованою інформаційно-розважальною системою DS IRIS SYSTEM. Яка пропонує вбудовану систему навігації та інтелектуальне розпізнавання голосу. І що важливо, підключення смартфону через Apple CarPlay та Android Auto тепер можливе бездротово.

Асистент допомоги при пакуванні VISIO PARK 2 розширює спектр засобів допомоги водієві, доступних у новому DS 3. Для водіїв тепер доступний огляд на 360°, що відтворюється новими цифровими камерами високої роздільної здатності. А завдяки стандартній камері за лобовим склом Новий DS 3 уже в стандартну комплектацію включає систему підтримки смуги руху, систему розпізнавання дорожніх знаків та систему екстреного гальмування до 85 км/год.

Новий DS 3 пропонує удосконаленого асистента з напівавтономного водіння DS DRIVE ASSIST. Використовуючи радар на передньому бампері та додаткові датчики, асистент поєднує адаптивний круїз-контроль із функцією Stop&Go і допоміжною системою підтримки смуги руху, щоб запропонувати інший рівень напівавтономного водіння. DS DRIVE ASSIST утримує автомобіль в смузі руху, справляється з частими зупинками та рушаннями з місця та без зусиль утримує траєкторію. В поєднанні із системою Active Safety Brake, асистент напівавтономного водіння дозволяє уникнути раптового зіткнення, виявляючи навіть при поганому освітленні інші транспортні засоби, а також велосипедистів і пішоходів на швидкості від 5 до 140 км/год.

А що в Нового DS3 “під капотом?”

Новий двигунвикористовує досвід, отриманий у Формулі E, щоб продемонструвати високу ефективність. Він пропонує 115 кВт (156 кінських сил) потужності та 260 Нм крутного моменту при напрузі 400 Вольт. Нова батарея ємністю 54 кВт-год має температурний контроль за допомогою циркуляції рідини та теплового насоса, який забезпечує швидку зарядку та збільшений термін служби.

Стандартно бортовий зарядний пристрій від швидкісної зарядки може споживати 100 кВт постійного струму, що дозволяє зарядити батарею від 0 до 80% всього за 25 хвилин. При змінному струмові ця цифра складає 11 кВт, і зарядка від 0 до 100% виконується всього за 5 годин.

Унікальний у своєму сегменті новий електромобіль DS 3 E-TENSE забезпечує запас ходу до 402 кілометрів у змішаному циклі WLTP (12,6 кВт-год/100 км) і понад 500 км у міському русі. Даних цифр вдалося досягти завдяки ефективності електромотору, його здатності ефективно рекуперувати енергію та допоміжному обладнанню такому як тепловий насос, система попереднього кондиціонування та нові світлодіодні фари.

Ця новинка буде доступна для замовлення в Україні лише у 2023 році.  Але якщо Ви не хочете чекати можете ознайомитись з електромобілем DS3 2020, що представлений у нашому салоні АРТЕНЕРГО МОТОР