Витратили $100 млн: BP встановлює зарядні станції Tesla на свої АЗС

Нафтовий гігант British Petroleum щойно підписав контракт з Tesla на закупівлю зарядних станцій Supercharger на 100 мільйонів доларів. Цей крок став частиною наміру BP витратити 1 мільярд доларів на інфраструктуру електромобілів у США до 2030 року. Нові зарядні станції будуть частиною мережі Pulse Network BP.

За даними BP, це перший випадок, коли незалежний постачальник мережі зарядки електромобілів придбав Supercharger. Наразі мережа Pulse складається з приблизно 27 000 зарядних точок по всій країні. Нові пристрої Supercharger почнуть встановлювати в 2024 році в Х’юстоні, Феніксі, Лос-Анджелесі, Чикаго та Вашингтоні. BP сподівається, що до 2030 року в США буде встановлено 100 000 зарядних точок їх мережі.

“Зміцнення мережі BP Pulse за допомогою передового апаратного забезпечення Tesla є великим кроком вперед у наших амбіціях щодо високошвидкісної зарядної інфраструктури з відкритим доступом у США”, – сказав міжнародний виконавчий директор BP Pulse Річард Бартлетт. Зарядні пристрої, про які йдеться, мають потужність 250 кВт і постачатимуться з “Magic Dock” від Tesla, який забезпечує з’єднання для роз’ємів NACS і CCS.

Американський виробник електромобілів та зарядних станцій також підтримує встановлення своїх зарядок сторонніми компаніями.

“У Tesla ми прагнемо забезпечити винятковий досвід заряджання для всіх власників електромобілів”, – сказала Ребекка Тінуччі, старший директор автовиробника із зарядної інфраструктури.

За її словами, продаж обладнання для швидкої зарядки – це новий крок для компанії, який з часом буде розширятись.

“Ми цінуємо партнерство ВР у цій сфері – це правильний крок до більш сталого майбутнього”, – додала вона.