Електромобіль під замовлення з Європи

Електромобіль під замовлення з Європи

Послуги професійного підбору електромобіля під замовлення з Європи, правильному оформленню документів та доставки в Україну.

Вже не перший рік Компанія АРТЕНЕРГО МОТОР купує електромобілі в Європі та доставляє їх в Україну.

Ми допомагаємо клієнту визначитись з вибором підходящого електрокара, оформити потрібні документи та доставити авто в потрібне місце.

Для початку ви визначаєте бажану марку та модель електромобіля, комплектацію, ємність батареї та інші параметри. При необхідності наш менеджер допоможе Вам з вибором. Ми порадимо ту машину, яка якнайкраще відповідає вашим побажанням та вимогам.

Далі йдуть такі етапи:

  • Пошук обраного електромобіля на авторинку у Європі, з урахуванням цінової політики, марки, ємність батареї та інших нюансів. Ми ретельно перевіряємо всі транспортні засоби, щоб угода купівлі-продажу пройшла максимально прозоро;
  • узгодження з вами. Ми робимо декілька комерційних пропозицій і Ви зупиняєтесь на тому, яке повністю вас влаштує;
  • оформлення пакету документів. Найскладніший процес. Достатній досвід і знання дозволяють нам виконувати процедури швидко і якісно.
  • Коли машина куплена, приступаємо до доставки авто в Україну. В процесі доставки ми максимально забезпечуємо безпеку вашого електромобіля. Доставка відбувається власним спеціалізованим транспортом, – лафетами та вантажівками, якими здійснюємо перевезення. Терміни та вартість доставки автомобіля залежить від марки і моделі, його місця перебування та адреси, куди буде здійснена доставка.

Хочемо звернути Вашу увагу на наступне!

У Німеччині та Нідерландах скрутка пробігу по закону прирівнюється до підробки документів (по суті, це так і є, одометр – це електронний документ) та карається законом позбавленням волі. Тому вибираючи авто з Німеччини або Нідерландів можна бути на 100% впевненим, що пробіг там оригінальний.

Електромобіль під замовлення з Європи – це завжди гарна ідея)! Співпраця з нами, означає, виключити будь-які ризики для вас. Звертайтеся та переконайтеся у всіх перевагах професійного підходу!