Послуга Trade-in

Послуга Трейд-ін (Trade-in) від салону електромобілів АРТЕНЕРГО МОТОР

Послуга Трейд-ін (Trade-in) – обмін автомобіля з пробігом на інший автомобіль з доплатою. Вибравши автомобільв нашому салоні, Ви надаєте нам свій автомобіль з пробігом для оцінки (діагностується технічний стан транспортного засобу та визначається його ціна) і подальшого викупу. Ціна викупу старого автомобіля буде вирахувана з ціни нового автомобіля при покупці.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ КУПІВЛІ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ ЗА ПРОГРАМОЮ ТРЕЙД-ІН:

electrocar-artenergomotor

electrocar-artenergomotor

Вигода:
Компанія АРТЕНЕРГО МОТОР дає максимально можливу ринкову ціну на автомобіль, що викуповується. Оцінка проводиться за допомогою спеціального обладнання, яке відображає реальний стан транспортного засобу. У підсумку ми отримуємо об’єктивну підсумкову вартість автомобіля з урахуванням стану і ступеня зношеності всіх його комплектуючих.
Ми повністю беремо на себе оплату всіх податків при подальшому перепродажі авто.
Ви повинні доплатити тільки різницю між вартістю нового і старого автомобілів. Решта суми покривається вартістю старого автомобіля.
АРТЕНЕРГО МОТОР бере на себе повну відповідальність за технічний стан викупленого автомобіля. Вам не доведеться спілкуватися з новим власником свого старого автомобіля з питань технічного стану. Ви не будете нести відповідальність перед новим власником за якість свого автомобіля, вирішувати всі проблеми, пов’язані з претензіями, проводити зустрічі з незнайомими людьми.