Сертифікація електромобіля

Сертифікат відповідності на електромобіль

Для ввезення на територію України та реєстрації електромобіля необхідна сертифікація авто. Згідно із законодавством України автомобіль є об’єктом підвищеної небезпеки, так як може бути джерелом заподіяння шкоди здоров’ю та життю громадян. Без наявності сертифікату відповідності неможливо буде оформити електромобіль в державній автоінспекції та поставити на облік Ваш електромобіль.

sertifіkat-vіdpovіdnostі

sertifіkat-vіdpovіdnostі

Сертифікація автомобіля затверджена на державному рівні наказом Міністра структури від 17 серпня 2012 року № 521, зареєстрованим в Міністерстві юстиції 14 Вересень 2012 року під № 1586/21898. Цей документ розроблений на основі положень Угоди про прийняття єдиних технічних приписів для колісних транспортних засобів, предметів, обладнання та частин, які можуть бути встановлені та / або використані на колісних транспортних засобах, і про умови взаємного визнання офіційних затверджень, виданих на основі цих приписів +1958 року (далі Женевська Угода 1958 року), Регламентів і Директив ЄС.

Які електромобілі сертифікуються в Україні?

Найбільшою популярністю користуються якісні та недорогі електромобілі з США, Канади та країн Європи. Переважним чином це Німеччина і Голландія.

Які документи потрібні для сертифікації електромобіля?

  • Основне або тимчасове свідоцтво попередньої країни реєстрації (техпаспорт).
  • Документи, що підтверджують права власності на ТЗ (рахунок-фактура, купча, інвойс та  т. п.).
  • Документи по митниці.
  • Особисті документи власника авто для фізичних осіб паспорт громадянина України або посвідку на проживання і копія ідентифікаційного номера, для юридичних осіб – виписка з ЄДР.
  • Довіреність (якщо третя особа представляє власника).
  • Сертифікати та протоколи випробувань країн ЄС на ТЗ (при наявності).

Процес проходження сертифікації електромобіля

  1. Власник транспортного засобу (або його уповноважений представник) надає Заяву на проведення робіт з сертифікації разом з комплектом відповідної документації на електромобіль.
  2. Надана документація аналізується фахівцями Органу сертифікації.
  3. Електромобіль проходить необхідні випробування в Випробувальної лабораторії.
  4. На підставі позитивних результатів аналізу документів та позитивних результатів випробувань орган із сертифікації видає сертифікат індивідуального затвердження (Сертифікат відповідності).

При купівлі електромобіля в нашому салоні витрати по сертифікація авто ми беремо на себе.

Ви отримуєте не тільки якісний електромобіль, але і повний комплект документів для постановки електромобіля на облік в Україні.

Приємних Вам покупок з салоном електромобілів АРТЕНЕРГО МОТОР.