Кредит на електромобіль

Кредит на електромобіль

Найкращій кредит на електромобіль.

Телефонуйте, та залишайте запит на прорахунок кредиту. 068 28 00 7 07

Кредит на електромобіль

Кількість бажаючих змінити старе авто або мрійників про комфортне пересування на власному транспортному засобі з кожним роком збільшується. Раціональним рішенням для обох ситуацій стане кредит на покупку нового електромобіля. Це корисна послуга, яка дозволяє зробити крок до здійснення заповітного.

Кредити на електромобіль– шанс в найкоротші терміни прийти до поставленої мети. При цьому можна не мати на руках всю суму, а лише невеликий капітал для стартового внеску.

kredit na jelektromobil'

kredit na jelektromobil’

Плюси оформлення авто в кредит:

 • можливість купити машину будь-якої моделі (надаються кредити на легкові авто, мікроавтобуси та вантажні моделі (до 1,6 тонни);

 • доступність покупки при невисокому рівні доходу;

 • розбивка платежів на зручний термін.

Як взяти кредит на електромобіля

Для того, щоб оформити кредит на електромобіль, необхідно діяти відповідно до простого алгоритму.

 1. Вибрати транспортний засіб;

 2. Порівняти умови кредиторів;

 3. Подати заявку на кредит авто;

 4. Звернутися до банку, де після схвалення запиту буде складений договір. У документі позначаються сторони угоди, процентна ставка, кількість платежів, їх розмір. Розрахунки залежать від суми початкового внеску.

Узгодивши умови, клієнт стає власником транспортного засобу, при цьому зобов’язується вносити обов’язкові платежі за визначеним графіком.

Найвигідніші кредити на електромобіль

kredit na jelektromobil'

kredit na jelektromobil’

Щоб не помилитися в прийнятті рішення, важливо розібратися, де краще взяти кредит на машину. Існує безліч банківських організацій, які надають цю послугу. Кожна з них пропонує свої умови співпраці.

Взяти кредит на машину: на які аспекти варто звернути увагу

 1. Процентна ставка. Хочеться втратити по-мінімуму і отримати максимум від угоди, тому необхідно знайти кредитну програму з лояльними умовами. Варто відзначити, що різні комісії і збори, які “лягають” поверх основної суми, – не рідкість. Ці аспекти слід заздалегідь уточнити, щоб бути готовим до додаткових розтрат.

 2. Початковий внесок. Деякі банки вимагають до 15% від вартості машини для стартового платежу, інші ж зовсім не зобов’язують робити перший внесок. Тому вибір повинен спиратися на розмір суми, якою володіє клієнт.

 3. Страхування. Отримати кредити на автомобіль без оформлення страховки не реально. Таким чином, знову доводиться переплачувати. Найчастіше позичальникові необхідно вибирати із запропонованих банками переліку СК. Тарифи за поліс можуть бути невиправдано завищені, тому самостійний вибір страховика дає можливість не тільки заощадити, але і придбати надійний захист на дорогах.

 4. Способи погашення позики. Краще співпрацювати з тією організацією, яка дозволяє оплачувати кредит онлайн через інтернет-банкінг. Користувач зможе зручному місці покрити борг, не втрачаючи часу на пошуки найближчого відділення банку.

 5. Репутація. Варто познайомитися з враженнями інших позичальників про роботу тієї чи іншої банківської установи. Запитайте у родичів або друзів, почитайте відгуки в мережі, щоб бути в курсі нюансів.

Деталі по кредиту на електромобіль ви можете отримати зателефонувавши нашим менеджерам за телефоном 068 28 007 07

Завжди раді Вам допомогти!

Електромобіль Tesla Model S 85

Електромобіль Tesla Model S 85

Електромобіль Mercedes-Benz B-Class ED

Електромобіль Mercedes-Benz B-Class ED

Електромобіль TESLA Model S 75D

Електромобіль TESLA Model S 75D

Електромобіль BMW I3 REX

Електромобіль BMW I3 REX

Електромобіль BMW I3 REX
Електромобіль Tesla Model 3 Long Range White

Електромобіль Tesla Model 3 Long Range White

Електромобіль Jaguar I-Pace

Електромобіль Jaguar I-Pace