Стане конкурентом Tesla Model 3: Volkswagen показав 550-сильний електромобіль ID.X

Volkswagen продемонстрував світу концептуальний електричний седан ID.X потужністю 550 к.с., що може скласти конкуренцію Tesla Model 3. Німецький автовиробник показав незвичний концепт-кар ID.X Performance в Локарно, Швейцарія.

Команда дизайнерів бренду перетворила седан ID.7 у спорткар, додавши нові агресивні бампери та бічні спідниці, а також масивний спортивний спойлер, встановлений на кришці багажника. Цей спойлер, а також передній спліттер та задній дифузор виготовлені з карбону, а чорні розширювачі крил прикривають елегантний набір кованих 20-дюймових коліс.

Окрім того, інженери збільшили кут сходження передньої підвіски електромобіля на 80 мм та “взули” диски у гоночну гуму Michelin Pilot Sport Cup, щоб максимально ефективно використати додаткові можливості ID.X.

У Volkswagen зазначили, що комбінація синхронного двигуна з постійним збудженням на задній осі та додаткового асинхронного двигуна на передній осі ідеальна для забезпечення максимальної потужності та має низькі втрати на опір.

Автовиробник не повідомив, наскільки швидко концепт може розганятися з місця до 100 км/год, але цілком імовірно, що на це електромобілю знадобиться менше 4 секунд. На жаль, ймовірно, концепт стильного та потужного седана на електротязі від Volkswagen не матиме серійного продовження.