Mercedes-Benz представив оновлені електромобілі EQA та EQB

Mercedes-Benz оновив компактні електричні кросовери EQA та EQB. Варто нагадати, що EQA був представлений навесні 2021 року, а EQB ще новіший – він дебютував через кілька місяців після свого молодшого брата.

Але тепер електромобілі отримали фірмову чорну решітку радіатора з зірками в стандартній комплектації та світлову смугу, що з’єднує передню оптику, а також нові елементи в бамперах і оновлені задні ліхтарі.


Окрім того, німецькі інженери інтегрували у електромобілі нову інформаційно-розважальну систему. EQA, і EQB тепер постачаються з 10,25-дюймовим центральним сенсорним екраном. Система працює під керуванням останньої версії програмного забезпечення MBUX. Смартфони тепер можуть підключатися до машини за протоколами Apple CarPlay і Android Auto бездротово.

Електричні кросовери оснащені батареєю ємністю 70,5 кВт*год, що забезпечує запас ходу у 506-536 км у передньопривідному виконанні, тоді як двомоторні електромобілі можуть проїжджати до 448 км на одному заряді батареї.

Продажі оновлених машин в Європі розпочнуться вже цієї осені, а перші товарні екземпляри повинні бути доставлені власникам на початку 2024 року.