Електричний кросовер BMW iX2 тестують на Нюрбургринзі: опубліковані фото

Фотографи помітили компактний електричний кросовер BMW iX2 у ході випробувань на німецькій спортивній трасі Нюрбургринг. Як зазначалось, BMW інвестує понад 380 мільйонів доларів у свій завод у Регенсбурзі, де вже цього року компанія розпочне виробництво iX2. Це абсолютно нова модель у лінійці фірми, яка, по суті, є електричною версією майбутнього наступного покоління X2.

Зазначається, що обидва кросовери зараз знаходяться на стадії розробки. Судячи з фото, сильно закамуфльований прототип відправляється на тестову сесію на легендарну трасу.

Завдяки інсайдерам, достеменно відомо, що iX2 отримає спільну силову установку з електромобілем BMW iX1. Так, флагманська версія xDrive30e має силову установку у складі двох електромоторів потужністю 313 к.с. та 494 Нм максимального крутного моменту. Запас ходу у BMW iX1 з акумуляторною батареєю ємністю 64,7 кВт*год складає 438 кілометрів.

З точки зору дизайну, нові X2 та iX2 матимуть абсолютно нову форму кузова порівняно з попереднім X2. Шпигунські знімки підтвердили, що кросовер перетвориться на міні-версію X6 із похилою лінією даху. Очікується, що нова модель буде значно більшою за попередницю. Також варто зазначити, що X2 з двигуном внутрішнього згоряння та електричний iX2 виглядатимуть практично ідентично.

У BMW ще не оголосили офіційну дату дебюту iX2, але, враховуючи його неминучий початок виробництва, ми очікуємо побачити його офіційну презентацію протягом наступних кількох місяців.