Електромобіль Volkswagen ID.4 навчився імітувати звуки космічного корабля: як це зробити

Електричний кросовер Volkswagen ID.4 навчився видавати звуки, схожі на шум роботи космічного корабля прибульців. У компанії нововведення пояснили оновленням програмного забезпечення

Закони Сполучених Штатів вимагають від електромобілів видавати зовнішні звуки на швидкості нижче 29 км/год. У черговому оновленні німецький автовиробник змінив мелодію, яка лунає коли авто рухається. На додаток до цього ID.4 має цікаву особливість, а саме відтворення звуків під час оновлення програмного забезпечення. У поєднанні ці звуки можуть змусити вас повірити, що поруч з вами не популярний електромобіль, а космічний корабель.

У США кілька клієнтів звернулися до Volkswagen, щоб визначити, що саме спричинило ці дивні звуки у ID.4. Представник компанії розповів, що дивні звуки виникають, коли електромобіль отримує оновлення програмного забезпечення. Коли це трапляється, він втрачає зв’язок із CAN-шиною і датчиками швидкості, які зазвичай використовуються для визначення, чи рухається зі швидкістю менше 29 км/год, і чи потрібен звуковий сигнал попередження про пішоходів. Без підключення до цих датчиків система виходить з ладу та видає ці звуки на парковці.

Відомо, що компанія працює над комплексним оновленням для ID.4. Хоча повна інформація про модель 2024 модельного року ще не оголошена, ми знаємо, що електромобіль початкового рівня з акумулятором ємністю 82 кВт*год і одним електродвигуном видаватиме 282 к.с., що є величезним приростом порівняно з 201 к.с., доступними раніше.

Volkswagen також підтвердив, що двомоторна версія ID.4 матиме потужність у 330 к.с. – приблизно на 35 сил більше, ніж актуальна версія. Автовиробник також повідомив, що запас ходу обох моделей збільшиться, хоча поки не повідомляється, наскільки.