З повним приводом та 300 силами: Volkswagen тестує “заряджений” електромобіль ID.3 GTX

Компанія Volkswagen тестує спортивну версію електромобіля ID.3. Судячи з фото, новинка отримає власні елементи обвісу, у тому числі бампери та накладки на пороги. Також новинка отримає занижену підвіску.

Незважаючи на наявність елементів камуфляжу, на решітці радіатора можна помітити сітчастий візерунок, який використовувався у моделях ID.4 GTX та ID.5 GTX.

Відомо, що спортивний електричний хетбчек ID.3 GTX матиме систему повного приводу і два електромотори – по одному на кожній осі. У стандартному виконанні ID.3 оснащений єдиним електродвигуном у задній частині електромобіля, що розвиває 201 кінську силу.

За попередніми даними, версія GTX забезпечить Volkswagen сумарною потужністю у 300 сил. Машина також може отримати тяговий акумулятор збільшеної до 77 кВт*год ємності із дальністю ходу у 500 км за циклом WLTP.

Компактний та легкий ID.3 GTX буде більш швидким та динамічнішим ніж ID.4 GTX. Зокрема зможе спортивний електромобіль зможе прискорюватись з місця до 100 км/ч менш ніж за 6,2 секунди. Також у Volkswagen не відкидають, що у найближчі роки у родині ID.3 може з’явитися кабріолет.