Вперше в історії: Lexus RX отримав плагін-гібридну версію

Минулого року Lexus представив п’яте покоління свого популярного кросовера Lexus RX. До кількох бензинових та гібридних версій додалась перша в історії моделі плагін-гібридна модифікація RX 450h+.

Спочатку передбачалося, що модель надійде в продаж у 2022 році. Натомість вона прибула з суттєвим запізненням і за високою початковою ціною в 70 080 доларів. За офіційними даними, модель суто на електротязі може проїжджати близько 55 км.

Кросовер оснащається 2,4-літровим двигуном з турбонаддувом, який видає 275 к.с. На задній осі машини встановлено електромотор eAxle з інвертором. Плагін-гібрид здатен розігнатись з місця до 100 км/год лише за 6,2 секунди. Рухаючись на електротязі, японський автомобіль живиться від літій-іонної батареї. Час заряджання становить приблизно дві з половиною години від звичайної 220-вольтової розетки.

Цікаво, що найдорожча модель RX не є найпотужнішою. Однак, Lexus компенсує це, пропонуючи якомога більше розкішних опцій, серед яких як 21-дюймові колеса, 14-дюймовий сенсорний екран, проекційний дисплей і широкий набір функцій безпеки Lexus Safety System+ 3.0. Модель надійде у автосалони компанії в кінці 2023 року.