Volkswagen показав дві нові електричні моделі: пікап та позашляховик свого бренду Scout

Volkswagen використав офіційну презентацію Capital Markets Day, щоб ще раз нагадати про повернення легендарного бренду Scout. Під ним на ринок вийде лінійка електричних пікапів та позашляховиків. Два перші концепти дебютують у 2024 році. Серійне виробництво моделей почнеться у 2026 році.

Попередні зображення майбутніх пікапа та позашляховика опублікував учасник форуму Scout EV Forum Golfguy. Зовні вони нагадують культовий Ford Bronco 1960-70-х років. На ескізі видно трикутне скло задніх дверей пікапа та чорні модлінги у нижній частині кузова. Не виключено, що у автомобіля великий скляний дах. Передня оптика з’єднана широкою світлодіодною смугою, як у Rivian R1T. Бічних дзеркал у автомобілів немає. Ймовірно, прототипи оснастять камерами.

Як заявлялося раніше, для майбутніх моделей Scout розроблять нову повністю електричну платформу. Крім того, Volkswagen інвестує 2 млрд доларів у новий завод у Південній Кароліні. З 2026 року він випускатиме електромобілі для ринку США.

Інформації про запас ходу та потужність електромобілів Scout немає. Щоб конкурувати з Ford Bronco та Jeep Wrangler, вони повинні будуть пропонувати близько 300 к.с. та запас ходу близько 640 км. Також увагу планують приділити міцності шасі, вантажопідйомності та прохідності. Зокрема, розміру дорожнього просвіту, кутам в’їзду та з’їзду. Як кажуть у компанії, електромобілі Scout повинні забезпечувати комфортну їзду не тільки не асфальті.

Попередній цінник позашляховика – 40 000 доларів. Вартість пікапа поки не озвучується.