volkswagen-elektromobil

Volkswagen готує до випуску 10 моделей електромобілів

Volkswagen до 2033 року повністю відмовиться від виробництва автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння й зосередиться на збірці електромобілів. Про це заявив глава бренду Томас Шефер.

До 2026 року концерн планує мати у своєму модельному ряду 10 нових моделей на електротязі. Найдешевша електрична модель бренду буде коштувати 25 тисяч євро.

Раніше у Volkswagen планували повністю припинити продаж автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння в Європі у період з 2033 по 2035 роки.

Однак старт VW у електричній сфері був дещо невдалим. Доставки перших електромобілів клієнтам почалися невчасно, покупці чекали на свої автівки досить тривалий час. Потім були проблеми з програмним забезпеченням електричних моделей, через що з компанії пішов головний виконавчий директор Герберт Дісс.

Однак до наступного року Volkswagen планує оновити електромобіль ID.3, що дозволить зробити «значний і помітний стрибок вперед з точки зору якості, матеріалів і стабільності системи» електромобіля.

Доречі, бестселлером серед електрокарів станом на вересень 2022 року став електромобіль Volkswagen ID.4. З січня по вересень 2022 року українці придбали 212 нових електромобілів цієї моделі. Це авто дійсно заслоговує уваги, тому пропонуємо вам ознайомитись з Volkswagen ID.4, що представлений у нашому салоні електромобілів АРТЕНЕРГО МОТОРС