Відтепер це кросовер: Renault анонсувала премʼєру нового електромобіля Scenic

4 вересня на автосалоні у Мюнхені відбудеться офіційна премʼєра електричного Renault Scenic. Про це повідомила прес-служба французької марки.

Новий Scenic – це серійна версія концепту Scenic Vision 4. У модельній лінійці марки йому відведено щабель над існуючим кросовером Megane E-Tech Electric. Габаритна довжина новинки – 4490 мм, ширина – 1900 мм, висота – 1590 мм.

Зі слів головного дизайнера Renault Жиля Відаля, зовнішній дизайн Scenic EV «готовий на 90%». У нього закрита передня панель, безрамкові двері з висувними ручками та купеподібна лінія даху.

Концепт Scenic Vision 4 був оснащений водневим силовим агрегатом. Через відсутність у Європі розвиненої зарядної інфраструктури для «воднемобілів» у серію він, очевидно, не піде. Товарний Scenic оснастять більш традиційною акумуляторно-електричною трансмісією. Очікується, що її ключові компоненти запозичать у Megane E-Tech.

За попередніми даними, в основі Renault Scenic EV лежить платформа CMF-EV, а під капотом один електродвигун потужністю 215 к.с.

На відміну від концепту, який на 70% складається з перероблених матеріалів, з яких 95% підлягають повторній переробці, серійний Scenic з переробки тільки на 25-35%. Це дозволить зменшити вплив на довкілля.