Від $33 500: Hyundai розкрив усі подробиці про новий електричний кросовер Kona

Компанія Hyundai розкрила усі подробиці про новий електричний кросовер Kona Electric 2024 модельного року. Ціни на новинку у США починаються с 33 500 доларів.

Судячи з фото, електромобіль Kona Electric отримав оновлену передню та задню оптику, бампери, а також панелі денних ходових вогнів. Дизайнери також спробували втілити тему параметричного дизайну з Ioniq 5 зі складками на бічному профілі та скульптурними колісними арками.

Машина також має покращений коефіцієнт лобового опору з 0,29 до 0,27 Cd. Це стало можливим у тому числі завдяки встановленню на машину активних жалюзі для покращення повітряного потоку в закритому стані та охолодження акумулятора у відкритому стані.

Електромобіль став довшим, ширшим і має збільшену колісну базу порівняно з попередником. Новинка стала на 15 см довшою, також додала близько 3 см у ширину і 2 см у висоту. Цікаво, що корисний об’єм багажного відсіку фактично не змінився.

Цікаво, що у новинки майже не змінився розмір тягової батареї. Так, діючий Kona Electric отримує електроенергію від акумулятора ємністю 64 кВт*год, а модель 2024 року матиме акумулятор ємністю 64,8 кВт*год. Попереднє внутрішнє тестування Hyundai показало запас ходу нового електричного кросовера у 418 км, що лише на 4 км краще, ніж у попередника.

Силова установка машини залишається незмінною: на передній осі встановлено електродвигун потужністю 133, або 201 к.с. залежно від модифікації.

Відомо, що Kona Electric буде доступна для замовлення вже наприкінці осені 2023 року. В США ціни на новинку починаються з 33 500 доларів. Для Північної Америки Kona Electric 2024 року виготовлятимуть на заводі Hyundai в Ульсані, Південна Корея. Електромобіль також виготовляється на заводі Hyundai у Ношовіце, Чехія. Звідти машини йдуть на європейський ринок.