Tesla Tequila

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН І ВИСОКА ЦІНА: TESLA ВИПУСТИЛА «ЕЛЕКТРИЧНУ» ТЕКІЛУ

Паралельно з основним продуктом більшість автовиробників випускають супутні товари: косметику, одяг, сумки, взуття, алкоголь (наприклад, пляшка за 50 тисяч фунтів стерлінгів від Aston Martin). Американська компанія Tesla не залишилася осторонь і також приєдналася до цієї тенденції. Раніше вона вже випускала нижню білизну, яке було розпродано буквально за кілька годин. Тепер Tesla представили новий непрофільний продукт – преміальну текілу аньехо – Tesla Tequila.

Вперше про те, що Tesla має намір випустити текілу, стало відомо ще в 2018 році. Однак тоді виробник представив інформацію у вигляді першоквітневого жарту. Глава компанії Ілон Маск написав, що Тесла банкрут і опублікував відповідне фото. На знімку він був (або хотів здатися) п’яним, оточений пляшками з написом Teslaquila. Жарт зайшов аудиторії на відмінно, але швидко забувся, та Маск зареєстрував однойменну торгову марку і, мабуть, приступив до створення напою.

Майже через два роки Tesla Tequila все ж знайшла відображення в реальному продукті. Процесом займався не сам автовиробник, а профільна компанія Nosotros Tequila. Текіла розлита в неймовірні за своїм дизайном пляшки, виготовлені вручну. Вони нагадують блискавку, яка проводить очевидну паралель з електромобілями Тесла. Напій має неповторний смак і аромат, так як він два роки витримувався у французьких дубових бочках. Така ексклюзивність звичайно ж відбилася на вартості – ціна пляшки становить 250 доларів.

Читайте також:

Tesla стала лідером у виробництві електрокарів

Tesla Model 3 отримала стандартну бездротову зарядку для телефона