Tesla

У США завершилося розслідування по несправним Tesla

Національне агентство з безпеки дорожнього руху в США (NHTSA) підбило підсумки річного розслідування відносно найбільшого виробника електромобілів Tesla.

Регулятор вивчив 127 випадків ДТП за участю автомобілів Tesla і прийшов до висновку, що ні в одному з них не було самовільного прискорення з вини ПО, а власники автомобілів просто плутали педалі прискорення та гальма.

«У кожній окремій ситуації є докази, що аварії внаслідок мимовільного прискорення в скаргах, на які посилається заявник, були викликані неправильним натисненням педалей. Немає ніяких доказів несправності педалі акселератора, систем управління двигуном або гальмівних систем, які сприяли будь-якого із згаданих інцидентів. Немає ніяких доказів того, що конструктивна особливість збільшує ризик неправильного використання педалі », – йдеться в доповіді NHTSA.

Приводом для розслідування стала жалобна петиція із звинуваченнями на часті випадки самовільного прискорення автомобілів Tesla. У Tesla назвали звинувачення «абсолютною брехнею», заявивши що таким чином зацікавлені особи намагаються збити вартість акцій компанії.