top-najnadijnishyh-elektromobiliv-2022

Топ найнадійніших електромобілів 2022 року

Американський щомісячний журнал Consumer Reports, який випускає Союз споживачів США (Consumers Union), опублікував новий топ найнадійніших електромобілів 2022.

Цього року перше місце у рейтингу дісталося кросоверу Kia EV6. Також до «трійки» найкращих увійшли Tesla Model 3 та Nissan Leaf.

Рейтинг складено на основі опитування, проведеного експертами Consumer Reports серед сотень тисяч власників електромобілів у всьому світі.

top-najnadijnishyh-elektromobiliv-2022

Перше місце -Kia EV6

Як зазначається, у нового Kia EV6, виробництво якого запущено в березні 2021 року, поки жодних проблем не виникло. Що й дозволило новачкові вирватися у лідери. Хоча не виключено, що з часом якісь несправності все таки з’являться.

 

top-najnadijnishyh-elektromobiliv-2022

Друге місце – Tesla Model 3

Зі слів експертів, власники електромобілів найчастіше стикаються з поломками двигунів та виходом із ладу зарядних пристроїв. Також у переліку частих проблем несправності батарей, систем опалення та вентиляції.

top-najnadijnishyh-elektromobiliv-2022

Третє місце – Nissan Leaf

Надійність Tesla Model 3 та Nissan Leaf в експерти оцінили вище за середню. Проблеми із силовими установкою та батареєю у цих моделей трапляються рідко. Окремо експерти відзначили електрокросовер Tesla Model Y, який за ступенем надійності практично не поступається седану Model 3.

Завітайте до нас в салон  АРЕНЕРГО МОТОР і відчуйте комфорт та драйв від водіння електрокарів, які входять у топ найнадійніших електромобілів 2022 року.