Тест-драйв електромобіля

ТЕСТ-ДРАЙВ ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ

Ви збираєтеся купити електромобіль, але ще не визначилися який. Звичайно, без вивчення каталогів з різними моделями та перегляду оглядів в інтернеті не обійтися. Але остаточно визначитися з вибором можна тільки випробувавши електромобіль в справі. Спеціально для цього і є тест-драйв електромобіля.

Що потрібно зробити, щоб потрапити на тест-драйв?

Записатися на нього. Для початку потрібно визначитися з автомобілем, вивчивши ринок та характеристики. Якщо у Вас залишаться питання, ми зможемо надати кваліфіковану консультацію по технічних та інших питаннях.

На що звертати увагу при тест-драйві в першу чергу?

Для початку оціните, чи комфортно вам у електромобілі: наскільки сидіння та салон підходять під ваш зріст, не заважає що-небудь огляду. Інтер’єри сучасних електромобілів створюються за участю фахівців з ергономіки, але через особливості дизайну не всі моделі можуть сподобатися. Колір підсвічування, велика кількість лакованих поверхонь, на яких залишаються сліди пальців, робота мультимедійної системи, кількість та розташування слотів для зарядки телефону – звертайте увагу на всі деталі. Заздалегідь переконайтеся, як легко можна забратися на третій ряд сидінь і складається чи другий для збільшення обсягу багажного простору.

Що ще потрібно перевірити?

Як тільки виїдете на дорогу, потрібно обов’язково оцінити динамічність автомобіля та його здатність гальмувати. Ви повинні відчути, що сили уповільнення вам вистачає на будь-якій швидкості. Більшість сучасних електрокарів оснащені автоматичними трансмісіями, які адаптуються до стилю їзди, тому чим довше буде тривати ваш тест-драйв, тим краще. Для перевірки роботи трансмісії варто спробувати швидко змінювати режими їзди: при старті на Т-образному перехресті, перехід на задню передачу і так далі. Саме тут ви зможете відчути нюанси роботи коробки передач. Роботу елементів підвіски варто оцінювати не тільки по її здатності «пом’якшувати» нерівності, а й по звуку, з яким вона це робить. Потрібно враховувати, що при переході на іншу гуму (наприклад, зимову) рівень м’якості підвіски може змінитися, а от звук точно залишиться колишнім.

Я буду їздити на самоті?

Ні. На тест-драйві вас буде супроводжувати наш менеджер з продажу. Він проведе презентацію електромобіля, відповість на всі питання стосовно експлуатації та технічним можливостям електрокара.

Якщо ви не довіряєте нашому менеджеру, то можете взяти з собою на тест-драйв більш досвідченого знайомого або найняти стороннього автоексперта, який допоможе розібратися в специфіці авто.

Електромобілі, які доступні на тест-драйв:

  1. Smart Fortwo ED
  2. Nissan Leaf
  3. BMW I3
  4. BMW I3 REX
  5. Fiat 500E
  6. TESLA Model 3
  7. Toyota RAV4 EV

Чекаємо Вас на тест-драйві в нашому салоні електромобілів АРТЕНЕРГО МОТОР

Запис на тест – драйв тут.

ЕЛЕКТРОМОБІЛІ