Tesla стала лідером у виробництві електрокарів

За останній рік американський автовиробник суттєво збільшив свої продажі, завдяки великій кількості запущених моделей – Model S, Model X та Model 3.
Між Tesla та китайською компанією BYD завжди було невидиме суперніцтво. Після того, як з’явилася інформація, що американський мільярдер Уоррен Баффета (Warren шведський стіл) вирішив вкласти кошти в розробку електрокарів китайського бренду, у Ілона Маска (Elon Musk) вирішили дізнатися про те, що він думає про електромобілі BYD, і генеральний директор Tesla в ответ лишь рассмеялся.

Експерт за даним Кевін Рук представив графік спільного продажу Tesla та BYD за останні кілька років. Варто відзначити, що в списку компанії BYD включається як продажі автомобілів на електротязі, так і з гібридною силовою установкою (PHEV), в той час як Тесла виробляють тільки електричні машини.

На сьогоднішній день Tesla продала на ринку близько 807 954 моделей, в той час як BYD випустила 787 150 автомобілів.

Експерт також демонструє, що за останній час у BYD значно знижує продажі гібридів на тоні роста, що реалізують електричні транспортні середні.

Китайський бренд також виробляє електричні вантажівки та автобуси і випускає акумуляторні батареї, які оснащуються його автомобілями.