Tesla

Tesla готує до випуску бюджетний електромобіль

Компанія Tesla готується випустити бюджетний електромобіль, який коштуватиме удвічі менше за її нинішню найдешевшу модель – Model 3.

Дешевий електромобіль дозволить Tesla конкурувати з такими брендами, як Volkswagen, Kia та Hyundai.

img

Американський автовиробник обіцяє показати новину вже 1 березня. Відбудеться це у Техасі на щорічному Дні Інвестора – автовиробник представить стратегію розвитку під назвою “Генеральний план номер 3”.

Генеральний директор та засновник Tesla Ілон Маск раніше пообіцяв зробити на цьому заході дуже важливе оголошення. Фахівці вважають, що це оголошення може стосуватися запуску дешевого електромобіля Tesla.

img

Вартість нової моделі може складати близько 25 тисяч доларів, а це майже удвічі дешевше за бюджетний електромобіль Tesla Model 3. Базуватися дешевий електромобіль Tesla буде на спеціальній платформі, яка і дозволить знизити вартість електромобіля.

“Ми розробили пікап Cybertruck і вантажівку Semi, тож ви можете здогадатися, над чим ми працюємо – це автомобіль наступного покоління, який коштуватиме приблизно половину вартості Model 3 і Y. Чесно кажучи, він буде меншим, але я думаю, що незабаром він перевищить виробництво всіх інших наших автомобілів разом узятих”, – заявляв раніше Ілон Маск.