Tesla Cybertruck перетворили в будинок на колесах

Електричний кемпер комплектується кухнею, дуже маленькою ванною кімнатою та спальними місцями.

У США на базі електричного пікапа Tesla Cybertruck створили кемпер Cyberlandr. Поки модель існує лише у вигляді віртуального концепту, проте в майбутньому такий автомобіль планується запустити у виробництво на заводі в Техасі в 2022 році. Ціна на автомобіль складе $50 000. Причому залишити замовлення на будинок на колесах можна вже зараз. Для цього необхідно залишити депозит у розмірі $5 000.

Електрокар оснастили розкладним модулем, який може вмістити двох осіб. Автомобіль комплектується кухнею, дуже маленькою душовою кімнатою і спальними місцями. Для комфорту пасажирів кемпер оснащується 32-дюймовим екраном для перегляду фільмів і супутниковим інтернетом StarLink.

Управляти більшістю функцій будинку на колесах можна за допомогою голосу. На даху Cyberlandr встановлюються сонячні батареї. Також кемпер укомплектували особливою системою очищення води.

Пікап Tesla Cybertruck представили ще в 2019 році, проте серійне виробництво моделі ще не стартувало. Автомобіль буде доступний в трьох основних модифікаціях: з одним, двома або трьома електричними моторами. Початкова версія моделі з одним агрегатом зможе розганятися до «сотні» за 6,5 с, тоді як «старший» тримоторний варіант Tri Motor набирає 100 км/год за 2,9 секунди. Заявлений запас ходу без підзарядки в залежності від модифікації варіюється від 400 до 800 кілометрів.