Quant e-Sportlimousine

Створено автомобіль, потужність якого 920 кінських сил: працює на солоній воді і розганяється до “сотні” менше, ніж за 3 секунди

Європейська компанія NanoFlowcell розробила і виготовила дослідний зразок першого в світі електричного автомобіля на спеціальних паливних елементах, який використовує в якості палива солону воду, повідомляє FB News Post.

В даний час автомобілю Quant eSportlimousine офіційно дозволено пересуватися по дорогах загального призначення в Німеччині, а компанія NanoFlowcell вже отримала відповідний дозвіл і готується до проведення масштабних дорожніх випробувань свого первистка.

Quant e-Sportlimousine

Quant e-Sportlimousine

Згідно з наявною інформацією, автомобіль Quant eSportlimousine може розганятися до 100 кілометрів на годину за 2,8 секунди.

На одній заправці інгредієнтами для приготування солоної води автомобіль здатний пройти до 600 кілометрів.

 Quant e-Sportlimousine-1

Quant e-Sportlimousine-1

Завантаження Під терміном «солона вода» мається на увазі зовсім не та вода, яку можна взяти з моря або океану.

У спеціальному реакторі автомобіля готуються два розчину солей різних металів, які виступають в якості електроліту, які окремо подаються в паливні елементи.

Quant e-Sportlimousine-2

Quant e-Sportlimousine-2

На поверхні каталізаторів цих паливних елементів відбувається низка складних електрохімічних перетворень, в результаті яких і виробляється електрика. Це електрика виробляється постійно і надходить на зберігання в суперконденсатор з малим струмом витоку і великий електричної ємності, а вже звідти енергія витрачається на приведення в рух чотирьох електродвигунів.

НУНС ла Веччіо з компанії NanoFlowcell пояснює: «Шлях перетворень від досвідченого зразка до серійного автомобіля, яким дозволено пересуватися по дорогах у всьому світі, дуже важкий і довгий. Наша компанія, незважаючи на те, що вона зараз є дуже маленькою компанією, твердо має намір пройти цей шлях від початку до кінця, дозволивши розробленої нами технології в майбутньому працювати на благо всього людства. А зараз ми знаходимося тільки на самому початку нашого шляху ».