elektrokrosover-volvo-ex90

Презентовано новий електрокросовер Volvo EX90

У Швеції презентували новий електрокросовер Volvo EX90. Великий сімейний кросовер прийшов на зміну моделі ХС90 та став новим флагманом марки. Виробники зазначають, що це найбезпечніша модель в історії бренду.

Електромобіль Вольво, кросовер Volvo, електромобіль Volvo, новий Volvo EX90, Volvo EX90, Volvo EX90 2023
Виготовлятиметься новий SUV вже з наступного року у США, а згодом і Китаї. Для ринку України авто виготовлятимуть на заводі у США. Починаючи з Volvo EX90, Volvo Cars як перший автовиробник, що зобов’язався електрифікувати весь модельний ряд, щороку випускатиме новий електромобіль. Це черговий крок до досягнення  амбітної мети Volvo Cars: стати кліматично нейтральною компанією до 2040 року.

Салон та комплектація Volvo EX90

Усередині переважає стриманий скандинавський стиль. Електромобіль Volvo EX90 оснастили тоненьким дисплеєм віртуальної панелі приладів та великим 14,5-дюймовим тачскрином портретного формату. Мультимедіа побудована на платформі Google Android. На кермі з’явилися сенсорні кнопки.

Встановлювати необхідні програми на головний екран та насолоджуватися інтуїтивно зрозумілою навігацією відтепер надзвичайно легко – автомобіль має  стандартне з’єднання 5G. А заблокувати, обігріти або охолодити салон Volvo EX90 можна дистанційно, не виходячи з дому. Варто лише надати команду Google. Навіть рівень заряду акумулятора можна дізнатися миттєво.

Volvo EX90 дебютує із новою аудіосистемою еталонної якості Bowers & Wilkins із технологією Dolby Atmos. 25 динаміків забезпечують захоплююче звучання улюбленої музики у всьому салоні

Електромобіль Вольво, кросовер Volvo, електромобіль Volvo, новий Volvo EX90, Volvo EX90, Volvo EX90 2023

Volvo EX90 у стандартній комплектації оснащений технологію безключового доступу – замість ключів можна використовувати смарфтон. З його допомогою можна не лише автоматично розблокувати автомобіль, а й запустити персональну вітальну комбінацію при наближенні до нього. Особистий профіль власника завантажується автоматично.

Доповнює інноваційні технології найелегантніший на сьогодні салон. Оздоблення натуральним текстилем із біоматеріалів – черговий крок до прагнення компанії перетворити автоіндустрію у сферу без жодних шкідливих викидів.

Безпека Volvo EX90

Volvo EX90 оснащений невидимим щитом безпеки з інноваційною технологією датчиків: камерами, радарами та lidar. Підключені до високопродуктивних основних комп’ютерів автомобіля із програмним забезпеченням від NVIDIA DRIVE, вони забезпечать огляд на 360° в реальному часі.

Невидимий щит безпеки піклується про власників і в салоні Volvo: спеціальні датчики та камери, працюючи за власними алгоритмами, спостерігають за поглядом водія. Якщо через сонливість, відволікання, неуважність чи погане самопочуття йому потрібна додаткова допомога, EX90 надасть її. Це перевищує можливості всіх інших Volvo.

Спочатку система попередить власника спеціальним звуковим сигналом, що зростатиме із загостренням ситуації на дорозі. Якщо він не реагуватиме на дедалі чіткіші попередження, автомобіль самостійно зупиниться та викличе допомогу.

Мало того, вже в базовій версії електрокар Volvo отримав інноваційну систему напівавтономного водіння з набором камер, сенсорів та лідаром (лазерним далекоміром), здатним розрізняти пішоходів на відстані 250 м.

Характеристики Volvo EX90 2023

На одному заряді електромобіль долає до 600 км відстані за циклом WLTP. Акумулятор заряджається від 10 до 80 % менше, ніж за 30 хв.

Повнопривідний EX90 з подвійним двигуном живиться від батареї ємністю 111 кВт·год і двох електродвигунів із постійними магнітами. Вихідна потужність становить 380 кВт (517 к.с.) і 910 Нм крутного моменту. У поєднанні з абсолютно новим шасі це забезпечує комфорт під час плавного руху авто. Volvo Cars встановлює новий стандарт використання вторинної сировини. У своєму складі новий флагман Volvo має: приблизно 15% переробленої сталі, 25% переробленого алюмінію, а також 48 кг переробленого пластику та біоматеріалів. А це – 15 % від загального обсягу пластику, використаного в автомобілі, що є найвищим показником серед всіх Volvo.

Цікавим є те, що новий Volvo EX90 – перший автомобіль Volvo, апаратно готовий до двонапрямленого заряджання. Із такою технологією можна підтримувати електромережу різними способами та використовувати акумулятор авто як додаткове джерело енергії. Наприклад, живити будинок, інші електричні прилади, або навіть інший електромобіль Volvo.

Про інші автомобілі, здатні заживити будинок ми писали тут.

Що ж тут сказати, електрокросовер Volvo EX90 вражає своєю технологічністю. Якщо ви вирішили, що саме ця модель – це електромобіль Вашої мрії, то ми – АРТЕНЕРГО МОТОР, привеземо Вам його під замовлення. А якщо Ви ще не визначились, то запрошуємо на консультацію, де ми запропопнуємо найкращий варіант згідно ваших побажань на бютжету.