popyt-na-elektromobili-zrostaye

Попит на електромобілі зростає: експерти підрахували кількість авто станом на 1 лютого

Попри все, попит на електромобілі зростає. Понад 48 тисяч електромобілів налічується наразі в Україні.

За даними радниці міністра з питань електромобільності у Міністерстві інфраструктури України Марина Китіної, станом на 1 лютого 2023 року в Україні зареєстровано 48 180 електромобілів.

“Не дивлячись на деякі складнощі в заряджанні та тимчасову енергетичну кризу, Україна знову доводить всім, що невпинно йде вперед та продовжує пересідати на електрокари!” – зазначила Китіна.

Також вона додала, що за місяць український автопарк електромобілів зріс на 1 368 одиниць.

“Це той стабільний показник, який говорить про те, що цей напрямок не здолати”, – наголосила Китіна.

Варто зазначити, що найбільше електромобілів налічується у Києві – 9 517 одиниць. А от в Київській області зареєстровано лише 3 567 автівок на електротязі.

На другому місці за кількістю електромобілів знаходиться Одеська область – 5 160 одиниць. Далі слідують Дніпро (4211 електромобілів), Львівська (3823 електромобілі) та Харківська області (3689 електромобілі).

img

Зі всієї вищезазначеної інформації можна зробити висновок: попри все, попит на електромобілі зростає і вони залишаються на піку популярності. Тому якщо хочете теж бути в тренді і при цьому добряче зекономити на паливі запрошуємо відвідати наш салон електромобілів АРТЕНЕРГО МОТОР де вам нададуть професійну консультацію.