novij-elektrobajk

Новий електробайк від українського стартапа Delfast

Новий електробайк від українського стартапа Delfast може проїхати 321 км без підзарядки.

Про цей український стартап нерідко згадують, насамперед, у контексті рекордів: два з половиною роки тому український електробайк встановив світовий рекорд із подолання дистанції на одному заряді акумулятора, проїхавши 321 км за 16,5 годин.

Про це повідомляє портал Electrek.

Як зазначається, максимальна швидкість електричного велосипеда сягає 80 км за годину завдяки двигуну в 5000 ватів і двом електробатареям потужністю 3,5 кВт за годину.

Вага нового електробайку становить 69,9 кг, а вага пасажира не має перевищувати 135 кілограмів.

Почати випускати модель планують у серпні, вартість Delfast Top 3.0 становитиме 6799 доларів США.

Раніше український стартап Delfast підписав угоду з поліцією у мексиканському місті Мехікалі про передачу кількох електричних велосипедів TopCop для їхнього тестування.

Згідно з інформацією на сайті Delfast, новий електробайк був заснований у листопаді 2014 року Данилом Тонкопієм та Сергієм Денисенком.

Про головні проблеми компанії при створенні нового електробайку

Цілком логічно, що на кожному етапі розвитку компанії проблеми різні. Так сталось і з виробниками українських електробайків. Якщо спочатку вони мріяли хоча б почати працювати у прибуток собі ж, тепер зіткнулися з дещо масштабнішими проблемами.

«Ми підписали контракти на поставку тисячі нових байків, але не можемо їх виконати, тому що немає грошей, щоб вкластися у складські запаси. Тобто зараз люди купують, ми отримаємо гроші, закуповуємо деталі, збираємо, через три місяці людина отримує свій байк. Це працює, це чудова схема для всіх. Але ніхто не хоче чекати, всі хочуть, щоб вони були в наявності.

Ми розмістилися на Amazon, eBay, але продаж не пішов: люди хочуть тут і одразу. Тобто в цьому й була проблема: людина знайшла, купила, сплатила, потім побачила, що доставка через три місяці, і скасувала замовлення. Американці звикли отримувати свої замовлення протягом трьох-чотирьох днів. Але для цього нам треба мати склад в Америці, тобто привезти умовно 100 байків, а для цього нам потрібно 400 тис. доларів, щоб виробити та відвантажити продукцію. А у нас цих коштів немає.
І ось ми підписали ці контракти на тисячу нових байків і не можемо їх виконати. А крім того ми отримали листи про наміри на 20 тис. байків. Поліція Лос-Анджелеса написала: поставляйте нам байки, якщо все ок, ми купимо у вас 2 тис. Чи кур’єрські служби з Європи пишуть: нам треба 3 тис. байків. Нині головна проблема – це гроші. Попит набагато більший, аніж те, скільки ми можемо зробити. Проблема – задовольнити цей попит».

Джерело: https://www.ukrinform.ua