waze

Навігатор Waze допоможе власникам електромобілів діставатися місць зарядки

Знайти зарядну станцію для електромобіля відтепер стане набагато легше. А все завдяки застосунку Waze.

Відтепер власник електромобіля зможе знаходити зарядні станції для електромобілів на маршруті, який він прокладає у застосунку.

Важливим моментом тако; є те, що користувачі самі зможуть надсилати інформацію про працюючі зарядні станції. Оскільки дуже часто інформація про станції зарядки для електромобілів є застарілою або ненадійною, у Waze вирішити полегшити цей пошук і надали своїм користувачам можливість повідомляти актуальну інформацію щодо зарядної інфраструктури. Редактори карт будуть у режимі реального часу переглядати та оновоювати ці дані, щоб інформація на картах у застосунку була максимально точною.

Waze

“Waze прагне зробити так, щоб водіям електромобілів було легше та доступніше заряджати ваші транспортні засоби. Якщо ви готуєтеся до довгої літньої подорожі чи прямуєте через місто на футбольний матч, будьте впевнені, застосунок допоможе вам знайти зарядну станцію по дорозі”, – зазначили розробники застосунку.

У Waze запевнили, що ця функція буде працювати у всьому світі. Однак потрібно почекати декілька тижнів.

Завітайте до нас у салон електромобілів АРТЕНЕРГО МОТОР і ми вам розповімо про безліч корисних застосунків для електроавтомобілістів.