Найпотужніша в Україні: в застосунку GO TO-U зʼявилася зарядка для електромобілів на 360 кВт

До платформи GO TO-U приєднався найпотужніший в Україні зарядний хаб для електромобілів. Ключова особливість локації – наявність зарядки потужністю 360 кВт!

Високошвидкісна зарядна станція всесвітньо відомого бренду АВВ розташована у місті Рівне. Завдяки налаштуванням, станція може видавати до 360 кВт через єдиний конектор, або розподіляти потужність навпіл та живити два електромобілі через ССS-конектори – до 180 кВт кожний.

Варто зазначити, що станція розташована поблизу міжнародної автодороги М08 “Київ-Чоп”, яка сполучає центральні регіони України з західними, також є одним з найпопулярніших шляхів до Польщі, Словаччини та Угорщини. Тому новий хаб буде у нагоді усім подорожуючим.

Особливо ефективною нова зарядна станція буде для електромобілів, що побудовані на 800-вольтовій архітектурі. У такому разі батареї електромобілів, що розраховані на швидкісне заряджання, можуть за 20-25 хвилин поновити ємність тягових акумуляторів повністю, або ж додати 100 км пробігу лише за 3-5 хвилин.

Серед найпопулярніших в Україні електромобілів, що підтримують швидкісну зарядку – Hyundai Ioniq 5, Audi E-Tron GT, Porsche Taycan, Tesla, Lucid Air та ін. Окрім того, на українському ринку нещодавно з’явились Hyundai Ioniq 6, а також незабаром зʼявляться Volvo ЕХ30 та EX90, які також можуть заряджатись на станціях потужністю до 350 кВт.

Високошвидкісна зарядка АВВ оснащена LED-індикацією режимів роботи, а також екраном, що показує поточну потужність заряду, стан акумулятора (SoC) і час до кінця зарядки.

Поруч із 360-кіловатною станцією АВВ розташована зарядка потужністю 120 кВт від української компанії UGV “яка зібрана на спеціальне замовлення для GO TO-U”. Її головна особливість – у типах конекторів, а саме ССS1 для американських та корейських автомобілів, GB/T DC для електромобілів із Китаю, а також GHAdeMO.

Звичайно, що обидві зарядні станції – АВВ та UGV – працюють на операційній системі GO TO-U і доступні у застосунку. Відповідно, водії EV мають змогу зарезервувати зарядку на певний день та час завдяки унікальній технології резервації.

Наразі новий зарядний хаб у Рівному працює в тестовому режимі.

До появи 360-кіловатної станції АВВ в Рівному статус найпотужнішого чарджера в Україні мала 320-кіловатна зарядка Porsche Smart Mobility, що встановлена біля дилерського центру “Порше Центр Київ Аеропорт”.

На сьогодні GO TO-U об’єднує десятки зарядних мереж на різних континентах і загалом надає доступ до 370 000 зарядних станцій у 66 країнах світу. Застосунок можна завантажити на пристрої з ОС Android та iOS.