GO-TO-U

Мобільний додаток GO TO-U – ще більше зручності та комфорту при заряджанні авто

Нещодавно придбали електромобіль чи збираєтесь зробити найближчим часом? Додаток від GO TO-U  – must have будь-якого електроавтомобіліста, адже це розумний помічник, який не просто полегшить вам процес експлуатації автомобіля, але й зробить його користування зручним та навіть захопливим.

Мобільний додаток GO TO-U: як заряджати електромобіль з максимальним комфортом

Що може GO TO-U та в чому його унікальність?

Головна мета програми – створення максимального комфорту та заощадження часу для власника при заряджанні його електромобіля. GO TO-U дозволяє швидко та зручно знаходити зарядні станції для електромобілів і резервувати їх на потрібний час у декілька кліків. Причому зарезервувати можна як найближчу зарядку, так і ту, що знаходиться, скажімо, на відстані у 100 або навіть 500 чи 1000 км від користувача.

Ще один важливий момент – додаток працює в режимі 24/7 та постійно оновлюється. Тому, якщо раптом якась зарядка виявиться несправною, власник автомобіля буде проінформований і, відповідно, зможе завчасно обрати альтернативну «точку».

Також, через додаток можна зв’язатись з службою підтримки навіть за відсутності інтернету і оператор у телефонному режимі підключить подачу струму до авто. Погодьтесь, це є незамінною функцією у наш час.

Які країни охоплює GO TO-U?

Додаток GO TO-U налічує кілька сотень точок заряджання по всій Україні – на Заході, Сході, Півночі, Півдні. Однак якщо ви вирушите своїм авто за кордон, то також навряд чи залишитеся без підтримки нашої програми. Річ у тім, що компанія представлена у 47 країнах, серед них: Бельгія,  Велика Британія, Німеччина, Франція, Фінляндія, Чехія, Іспанія, Швейцарія, Польща, Латвія, Таїланд та багато інших. Тільки уявіть – станом на початок 2023 року до GO TO-U підключено понад 330 000 зарядок на 17 500 локаціях від найкращих операторів мереж Європи, Північної Америки та Азії!

Які зарядки підключені до GO TO-U?

Більшість чарджерів в GO TO-U – це зарядки змінного струму потужністю до 22 кВт (AC), які повністю заряджають електромобіль в середньому за 3-4 години .  Також в додатку представлені й більш потужні зарядки, на 50 кВт (DC).

Ба більше, нещодавно платформа почала встановлювати супершвидкісні зарядки потужністю 120 кВт! Як ви можете зрозуміти, завдяки таким чарджерам електромобіль може суттєво зарядитися за той час, поки Ви насолоджуєтеся філіжанкою кави!

Якщо ж говорити, наприклад, про Європу, там є можливість зарезервувати й більш потужні зарядки. Наприклад, 300-кіловатні від європейських мереж таких як: IONITY, MOVE, Osprey, Greenway Slovakia, ін. Водночас зарядки можна відфільтрувати за типом коннектора (Type 1, Type 2, Tesla Supercharger, CCS Combo Type 1 або Type 2, CHAdeMO), а також потужністю зарядки (2-7 кВт, 11-22 кВт, 50+ кВт, 120+ кВт).

Ще однією приємністю є те, що у GO TO-U широко представлені бонуси, програма лояльності та подарунки, а також магазин з найкращими пропозиціями товарів для власників ЕV.

 

А тепер повернемось ще і до АРТЕНЕРГО МОТОР. При купівлі у нас електромобіля Tesla Model X компанія GO TO-U дарує 1500 км безкоштовної зарядки на своїх станціях. Це пропозиція, яка дійсно варта уваги, тому запрошуємо до нас у салон АРТЕНЕРГО МОТОР  обрати електричну красуню собі до смаку.