Mercedes-Benz став першим німецьким виробником електромобілів, що перейде на зарядки Tesla

Mercedes-Benz оголосив, що з 2025 року інтегрує північноамериканський стандарт зарядки (NACS) у свою лінійку електромобілів у Північній Америці. Таким чином компанія стане першим німецьким OEM-виробником, який впровадить зарядний порт NACS у свої нові електромобілі.

Як повідомляється, у 2024 році заряджати електричні Mercedes-Benz від Tesla Supercharging клієнти бренду зможуть через адаптери NACS для комбінованої системи заряджання (CCS1). У їхньому розпорядженні опиниться мережа ыз понад 12 000 станцій Tesla по всій Північній Америці.

Раніше угоду з Tesla підписали Ford, General Motors, Rivian, Volvo та Polestar. Це свідчить про те, що найближчим часом північноамериканський стандарт стане стандартом SAE NACS.

У той же час Mercedes-Benz не відмовляється від створення власної мережі, яка наприкінці десятиліття налічуватиме понад 2000 «потужних зарядних пристроїв». Це більш ніж 10 000 терміналів у Північній Америці, Європі, Китаї та інших основних ринках бренду.

У Північній Америці Mercedes планує відкрити 400 станцій на бульш ніх 2500 терміналів. Перші маю запрацювати вже до кінця цього року. Як заявляють у компанії, вони будуть оснащені вилками CCS1 й NACS та доступні для електромобілів усіх марок.