Майбутня легенда: фотографи “зловили” перший електричний універсал від Volkswagen без маскування

Універсали Volkswagen – це справжня класика, адже Golf та Passat з такими типами кузова довгі роки залишаються бестселлерами на багатьох європейських ринках. Прийшла черга і електромобілю приміряти роль сімейної практичної машини.

Фотографи помітили новий Volkswagen ID.7 фактично без камуфляжа. Судячи з того, що універсал не має камуфляжу, до офіційної прем’єри, ймовірно, залишились лічені місяці та навіть тижні. Все ж, універсал все ще має “маску” на задній частині. Майстерно розміщений однотонний камуфляж вводить в оману, адже нібито задня стійка є більш широкою. Але з концепції універсалу 2019 року ми знаємо, що справжня стійка підіймається до даху більш похило.

Судячи з фото, панель приладів на новинці буде ідентичною седану ID.7. Це означає, що універсал отримає 15-дюймовий сенсорний екран мультимедіа. Також, ймовірно, у седана новий електромобіль отримає варіанти тягової батареї та силової установки.

Зазначимо, що седан доступний з акумуляторними блоками ємністю 77 кВт*год, або 86 кВт*год, кі забезпечують запас ходу на одному заряді у 615 км, або 700 км відповідно. Одномоторна версія потужністю 282 к.с. та максимальним крутним моментом у 550 Нм наразі є єдиною конфігурацією седана, хоча з часом будуть додані версії з приводом на всі колеса.