Інженери створили “досконалий електромобіль”: опубліковані фото

Автомобілісти часто скаржаться на простий та невиразний дизайн сучасних автомобілів, особливо це стосується електричних машин. Ймовірно, це спонукало цифрових дизайнерів створити “зовнішність ідеального електромобіля”, використовуючи найпоширеніші елементи стилю, які можна знайти у популярних серійних електромобілях.

Компанія GridServe, що займається сталою енергією, провела дослідження, у ході якого було проаналізовано 60 найпопулярніших електромобілів, щоб з’ясувати 10 найпопулярніших елементів дизайну, що повторюються у кожному з них.

Приголомшливі 85% серійних електромобілів мають закриті радіаторні грати з штучним малюнком, а 70% мають обов’язкові аеродинамічні ковпаки коліс. Окрім того, 58% отримують сині та срібні акценти на кузові, повідомляючи про їхню природу з нульовим рівнем викидів.

Універсальний електромобіль був забарвлений у сірий колір, оскільки це найпопулярніший колір на ринку серед електромобілів в Європі вже п’ятий рік поспіль. Щодо назви, то штучний інтелект запропонував прізвисько ElectronX, яке звучить досить узагальнено для вигаданого дослідження. Ідеальний електромобіль має довжину у 4590 мм і коефіцієнт аеродинамічного опору 0,27 cd.