Hyundai вивела оновлений електромобіль Ioniq 5 на тести

Оновлений Hyundai Ioniq 5 у камуфляжі був помічений у Південній Кореї під час випробувань. Фотографи спіймали електромобіль під час руху біля науково-дослідного центру Hyundai у Нам’яні, Південна Корея.

Загальна форма, світлодіодні денні ходові вогні та тема параметричного піксельного дизайну на задніх ліхтарях свідчать про те, що автомобіль у масці — це Ioniq 5. Через камуфляж майже неможливо побачити оновлення дизайну екстер’єру. Однак, судячи з фото, дослідний електромобіль має рейлінги на даху, яких немає в поточному Ioniq 5.

Наразі точно не відомо, чи буде якимось чином оновлено інтер’єр машини. Якщо орієнтуватися на салон “свіжого” Ioniq 5 N, то на рестайлінговому Ioniq 5 варто чекати зміненої форми центральної консолі.

Іншим оновленням може новий тяговий акумулятор електромобіля. Зараз Ioniq 5 оснащується батареєю ємністю 77,4 кВт*год, який забезпечує запас ходу до 500 км, тоді як Ioniq 5 N має батарею на 84 кВт*год.\

Повідомляється, що у 2022 році Hyundai вела переговори з китайською технологічною компанією CATL, яка постачає акумулятори для Tesla, про можливе використання її технології акумуляторів “cell-to-pack” (CTP) під назвою Qilin. Відомо, що ця технологія дозволяє створювати компактні акумулятори з запасом ходу понад 900 км. Корейський автовиробник, ймовірно, продемонструє оновлений Ioniq 5 у середині 2024 року в Південній Кореї, а до США новинка прибуде не раніше 2025 року.