Hyundai показав п’яте покоління кросовера Santa Fe

Hyundai представив публіці нову генерацію кросовера Santa Fe. Попереднє покоління корейського авто випускалось з 2018 року. П’яте покоління Santa Fe буде офіційно презентоване в серпні. Але вже сьогодні автовиробник просто демонструє новий дизайн кросовера.

“Абсолютно новий Santa Fe – це позашляховик, який знаходить ідеальний баланс між міським життям і прогулянками на природі, він створений для різних стихій – від жвавих сімейних маршрутів до автомобільних кемпінгів”, – сказав Санг’юп Лі, керівник глобального дизайнерського центру Hyundai.

За даними автовиробника, кросовер п’ятого покоління має велику колісну базу та широкі двері багажника, щоб запропонувати власникам як ніколи зручний вантажний простір. Повідомляється, що зі складеними другим та третім рядом авто має найбільший у своєму класі корисний простір.

У салоні авто з’явився вигнутий 12,3-дюймова цифрова панель приладів, а також інформаційно-розважальна система такого ж розміру.

Хоча автовиробник не запропонував жодних технічних деталей, значок “2.5T” на задній частині Hyundai підтверджує, що новинка отримає 2,5-літровий чотирициліндровий двигун з турбонаддувом, який видає 277 кінських сил в поточному Santa Fe. Очікується, що в Європі автомобіль буде пропонуватися з 1,6-літровим рядним чотирициліндровим двигуном T-GDi потужністю 226 к.с.та гібридною силовою установкою, яка сукупно розвиває 261 к.с.