Фотографи “зловили” оновлений електромобіль BMW i4 під час випробувань

Німецький автовиробник готує оновлення усієї модельної лінійки 4-Series. Зокрема, фотографи помітили під час випробувань оновлений електричний седан BMW i4.

Судячи з фото, передня і задня частини i4 покриті потужним камуфляжем, але помітно, що захисне покриття не приховують жодних монументальних змін у зовнішньому вигляді. Найпомітніші зміни стосуються фар і задніх ліхтарів, які мають нову внутрішню графіку. Передній і задній бампери виглядають незмінними порівняно з актуальним седаном, але під покриттям можуть ховатися незначні зміни.

На фотографіях не видно салону, але, ймовірно, всередині можливі суто мінорні зміни – оновлені матеріали оздоблення, чи нові варіанти графіки мультимедійної системи та цифрової панелі приладів. Частину здвоєного екрану можна розгледіти на фото, і видно, що він виглядає так само, як у дорестайлінгових авто.

Судячи з вентиляційних решіток на крилах, та розміру дисків, на фото – флагманська версія i4 M50. Машина оснащена двома електродвигунами, що забезпечують сукупну потужність у 536 кінських сил. Електромобіль може розганятися з місця до 100 км/год за 3,8 секунди і розвивати максимальну швидкість у 200 км/год, що обмежена електронікою.

За попередніми даними, презентація оновленого електромобіля відбудеться у четвертому кварталі 2023 року, а продажі розпочнуться вже у наступному році.