Електричне купе від дизайнера Nissan GT-R дебютує на фестивалі в Гудвуді

Нове 483-сильне електричне купе AIM EV Sport 01 презентують на Фестивалі швидкості у Гудвуді. Дизайн моделі створив дизайнер Широ Накамура, який є автором зовнішності суперкару Nissan GT-R.

Компанія AIM існує з 1998 року як інжинірингова компанія, яка активно працює у світі автоспорту. Але EV Sport 01 – перший самостійний електромобіль компанії, і після статичної презентації на виставці класичних автомобілів Automobile Council в Японії в квітні, він готується зробити свій динамічний дебют на Фестивалі швидкості в Гудвуді цього місяця.

“Ми навчилися у великих спортивних автомобілів минулого, чому допомогла конфігурація заднього приводу та компонування. Я хотів виразити динамізм із витонченою елегантністю через простий, чистий дизайн”, – сказав Накамура

За його словами, EV Sport 01 використовує мінімальну мову форм і уникає складних поверхонь, що нагадує чудові європейські та японські спортивні автомобілі 1960-х років.

Електричне купе від AIM оснащене парою електродвигунів сумарною потужністю 483 к.с., які встановлені на задній осі. Від компактного купе варто очікувати досить високої продуктивності, враховуючи відносно низьку споряджену вагу моделі у 1425 кг. Такого показнику було досягнуто завдяки використанню кузовних панелей з карбону та силового каркасу з алюмінію.

В AIM зазначили, що електромобіль був розроблений лише як концепція, щоб продемонструвати технологічні можливості компанії. Але у компанії не виключають, що надмірна увага за фестивалі з боку публіки може переконати менеджмент дати зелене світло невеликій серії.