Електромобілі Tesla Model X

Електромобілі Tesla Model X

Tesla Model X – найпотужніший кросовер в лінійці моделей компанії, і найшвидший SUV в світі. Це повноцінний 7-місний SUV, з просторим салоном, комфортною посадкою пасажирів, містким багажником. Спокійна їзда на ньому приносить тільки позитивні емоції. Він дуже зручний, ергономічний підвіска, налаштована на режим комфортної їзди буквально, поглинає всі нерівності дороги. Але якщо натиснути на педаль акселератора, будьте готові до вибуху емоцій. Автомобіль в прямому сенсі зривається з місця, моментально набираючи швидкість. Подібна швидкість електромобіля – справжній виклик для водіїв, які цінують драйв на високих швидкостях.

У 2021 році електромобіль отримав значне оновлення та нові версії авто. Кардинально змінився інтер’єр електромобіля, незначні зміни відбулись у зовнішньому вигляді та поліпшились технічні характеристики. Електрокар став надсучасним та не має аналогів у світі.

Нова версія електромобіля Model X преміального рівня – модифікації Plaid із запаморочливою динамікою.

Силова установка автомобіля передбачає використання трьох електричних моторів. Зрозуміло, реалізована система повного приводу. Сумарна потужність – понад 1100 кінських сил.

У 2021 році на продаж виставлені електромобілі в 2-х комплектаціях:

  1. Long Range

  2. Plaid

Комплектація та ціни електромобілів розписані нижче.

Модельний ряд електромобілів TESLA MODEL X 2021 року випуску.

Більш детально з комплектацією та цінами Ви можете ознайомитись тут.

TESLA Model Х Long Range

TESLA Model Х Long Range

комплектація та ціна

Електромобіль

TESLA Model X Long Range

Щоб дізнатись про комплектацію та ціни натисни на зображення.

TESLA Model X Plaid

TESLA Model X Plaid

комплектація та ціна

Електромобіль

TESLA Model X Plaid

Щоб дізнатись про комплектацію та ціни натисни на зображення.

Компанія АРТЕНЕРГО МОТОР – одна з перших операторів марки електромобілів Tesla в Україні, яка має можливість привезти нові електромобілі Tesla під замовлення.

Ми маємо достатній досвід особистої експлуатації та обслуговування електромобілів даної марки.

Цілі нашої компанії:

  • надання якісних послуг;
  • надання повної інформації для споживача при покупці електричного транспортного засобу;
  • створення таких умов обслуговування для клієнтів, завдяки яким кожен зможе відчути турботу та підтримку про себе

Як купити електромобіль Тесла Модел X

Купити електромобілі Tesla в Україні ви можете за попереднім замовленням за допомогою нашого салону електромобілів АРТЕНЕРГО МОТОР . Замовлення та доставка в Україну нових електромобілів Tesla  відбувається доволі швидко. В Німеччині за нами закріплений окремий менеджер.

Для того щоб купити електромобіль Tesla, зверніться до фахівців нашого салону по телефону в Львові  +38 068 28 007 07  або направте запит, скориставшись формою зворотного зв’язку

Компанія АРТЕНЕРГО МОТОР вже реалізувала велику кількість електромобілів Тесла. Всі наші клієнти залишились задоволені та насолоджуються поїздками.