Новий Volkswagen Golf стане виключно електричним

Volkswagen Golf дев’ятого покоління отримає електропривід та стане частиною лінійки VW ID, до якої входять виключно моделі на електротязі.

За словами керівника Томаса Шеффера, компанія не планує відмовлятися від назви Golf, хоча й увійде в вищезгадану лінійку ID.

«У нас є знакові бренди, Golf і GTI. Було б божевіллям дозволити їм померти. Ми будемо дотримуватися логіки ID, але культові моделі матимуть ім’я», – наголосив Шеффер.

Зазвичай нові моделі лінійки ID просто позначають цифрами: ID 3, ID 4 й тому подібне. Проте новий електричний Golf може отримати назву ID Golf.

Також Шеффер наголосив, що Golf не буде заміною ID 3. Ці дві моделі будуть різними за розміром та позиціонуванням, попри те, що матимуть певну схожість.

«ID 3 ніколи не був наступником Golf, це більше Golf Plus», – зазначив керівник Volkswagen.

Ймовірно, новий електричний Golf буде побудований на архітектурі SSP, яка має замінити сучасну платформу MEB EV у найближчі роки.

Але обирати Volkswagen Golf  чи Volkswagen ID 3 вирішувати Вам. Тому запрошуємо відівати наш салон електромобілів АРТЕНЕРГО МОТОР, де ви зможете придбати електромобіль на Ваш смак.