Jaguar-i-Pace

Електромобіль Jaguar i-Pace отримав оновлений дизайн

Презентований у 2018 році, електромобіль I-PACE як одна з найбільш культових моделей Jaguar вже здобув 90 міжнародних нагород. У конкурсі «Всесвітній автомобіль 2019 року» він виборов перемогу в 3-ох номінаціях: «Найкращий автомобільний дизайн року», «Найбільш екологічно чистий автомобіль року» та «Автомобіль року». Успішно поєднуючи електричну потужність, спортивний характер та рішучий дизайн, I-PACE вкотре підтверджує статус одного із найбільш знакових електромобілів у світі.

img

Відмінний баланс продуктивності повного приводу забезпечують низький центр тяжіння, інноваційна система підвіски та компактний ефективний електродвигун на кожній осі. А це – і великий запас ходу, і комфорт у щоденних подорожах. Технологічність авто постійно вдосконалюється: приміром, через віддалене оновлення функцій у режимі онлайн. І на власників чекає ще більше інновацій у майбутньому.

Модельний ряд І-PACE став ще досконалішим:  більш виразний дизайн, оновлені специфікації, додані версії R-Dynamic та вражаючі матові фарби у 2 кольорах «металік» на вибір – вперше для І-PACE.

Нік Коллінз, виконавчий директор автомобільних програм, переконаний, що Jaguar I-PACE завжди пропонує найвищу продуктивність і маневреність. У постійному використанні він поєднує не лише прогресивні технології і комфорт, а й плавне й тихе «електрифіковане» водіння. Це те, чого очікують власники від Jaguar і те, чим вирізняється збагачений розширеними специфікаціями останній І-PACE.

«Ми використовуємо ноу-хау програм електрифікованих транспортних засобів та здобутки прискореного технологічного розвитку, які можливі завдяки нашому партнерству із командою Jaguar TCS Racing Team. Усе це також допомагає переосмислити Jaguar як сучасний преміальний повністю електричний бренд з 2025 року», – сказав Коллінз.

Оновлений дизайн Jaguar I-PACE 

Чітко окреслений профіль, короткі звиси та маскулінні бічні частини роблять I-PACE миттєво впізнаваним. Відзначений нагородами дизайн еволюціонував: ретельно продумані вдосконалення підкреслюють фізичну потужність авто, вирізняючи його серед інших кросоверів.

img

Передня решітка радіатора відтепер має плавну форму, вона виконана у яскравому кольорі Atlas Grey. Таке виконання замінює попередній глянцевий чорний візерунок у формі ромбу. А це – спрощене оздоблення передньої частини автомобіля, що увиразнює його електричну ДНК. Вертикальні накладки на зовнішній стороні передніх отворів також у кольорі Atlas Grey. Доповнює екстер’єр нова чорно-срібляста емблема Jaguar на решітці радіатора.

Накладки на передній бампер, нижня частина дверей і задній дифузор виконані у кольорі кузова, а не Gloss Black, як було раніше. Таке спрощення увиразнює дизайн, візуально зменшуючи вагу авто.

Весь модельний ряд має непомітний спойлер на дверцятах багажного відділення. Він відображає потенціал продуктивності та динамічний характер автомобіля. Стандартні для I-PACE колісні диски отримали діамантове оздоблення.

img

Екстер’єр Jaguar I-PACE додатково збагачений пакетом Black Pack. Він ще більше увиразнює оновлення кросовера та стандартний для усього модельного ряду І-PACE, починаючи від R-Dynamic SE. Пакет вирізняється покриттям Gloss Black на решітці радіатора, обрамленні віконних отворів та зовнішніх дзеркал, а також задній емблемі.

Останній I-PACE має нову опцію – контрастний панорамний дах. Майбутні власники вперше, незалежно від кольору кузова, зможуть обрати чорне покриття задньої частини даху. Це ідеально доповнить зсувну скляну панель на даху кросовера.

Власники також вперше обиратимуть матові фарби для майбутнього авто: оздоблення у кольорах Eiger Grey або Carpathian Grey надасть I-PACE витонченого сучасного вигляду.

Продуктивність і динаміка

I-PACE ідеально відображає досвід водіння Jaguar. Легкі, компактні та ефективні електродвигуни інтегровані у передню та задню осі авто. I-PACE прискорюється від 0 до 100 км/год лише за 4,8 секунди та розвиває максимальну швидкість 200 км/год.

img

Безкомпромісність, поєднання комфорту та маневреності – ось що робить Jaguar унікальним. Потужність та динамічність авто забезпечують удосконалена передня підвіска I-PACE із подвійними важелями та задня підвіска Integral Link. Доповнюють їх низький центр ваги та легка жорстка алюмінієва конструкція кузова. Плавність ходу та керованість досягаються завдяки пневматичній підвісці з амортизацією Adaptive Dynamics з електронним керуванням.

Запас ходу

Літій-іонний акумулятор I-PACE ємністю 90 кВт/год забезпечує запас ходу до 470 км згідно з WLTP. Заряджаючи авто на публічних зарядних станціях із постійним струмом потужністю 100 кВт, можна збільшити запас ходу до 127 км лише за 15 хвилин. Власники, що мають трифазну систему електропостачання та домашній настінний пристрій потужністю 11 кВт, матимуть запас ходу до 53 км за годину. Повністю I-PACE зарядиться лише за 8,6 години. Із однофазною системою електропостачання та настінним блоком у 7 кВт, за 1 годину можна отримати до 35 км запасу ходу та повністю зарядити авто за 12,75 години.

img

Функція «Години низьких цін» допоможе власникам уникнути пікового навантаження на мережу: достатньо встановити час початку та зупинки заряджання відповідно до потрібного тарифу. Автомобіль заряджатиметься виключно протягом встановленого часу, зазвичай вночі, а власники заощаджуватимуть кошти на витрати за електроенергію.

Власники також можуть зупинити заряджання, коли заряд батареї досягне певного рівня, наприклад, 80 %. А це – комфорт під час використання громадських зарядних станцій: щоб дістатися до місця призначення, потрібно лише вказати необхідний діапазон.

Враження від водіння покращить легка у використанні технологія попереднього кондиціонування: підключений до електромережі автомобіль автоматично нагріває або охолоджує батарею та салон до ідеальної температури.  А це – повна готовність авто до початку подорожі у будь-який момент. Використання живлення від мережі замість батареї є більш енергоефективним і збільшує радіус дії. Налаштувати попереднє кондиціонування разом із функціями заряджання за часом можна через сенсорний екран кросовера або програму Jaguar Remote App – оновленою її ще простіше використовувати.

Інформаційно-розважальна система Jaguar I-PACE 

Просторий салон I-PACE оснащений низкою інноваційних технологій – спеціально, щоб зробити кожну подорож незабутньою. Весь модельний ряд вирізняється швидкою інтуїтивно зрозумілою інформаційно-розважальною системою Pivi Pro.  Вона забезпечить постійний зв’язок із Apple CarPlay, Wireless Android Auto, Spotify і навігаційною системою what3words. Віддалене оновлення програмного забезпечення дозволить оновлювати Pivi Pro та системи авто у будь-який момент.

img

Модельний ряд I-PACE 2024 року – це  R-Dynamic S, R-Dynamic SE, R-Dynamic HSE. Очікується, що в Україні у всіх специфікаціях він з’явиться на ринку у травні 2023 року, вартість буде повідомлена пізніше.

Але якщо ви не готові чекати доки цей “звір” з’явиться на ринку, салон АРТЕНЕРГО МОТОР вже готовий привезти його для Вас під замовлення.