elektrokary

Електрокари виявилися економічнішими за авто з ДВЗ: експерти порахували вартість експлуатації

Електрокари Tesla за 10 років втрачають лише 7,1% своєї вартості.

Автоблог The Clunker Junker опублікував рейтинг найекономічніших автомобілів з погляду технічного обслуговування. Експерти проаналізували витрати на технічне обслуговування понад 100 моделей автомобілів від кемперів до купе, у тому числі електричних, протягом 10 років. Результати представлені у відсотках від їхньої початкової вартості.

Найкращою серед 13 люксових брендів названо Tesla. За 10 років обслуговування електромобілів марки обходиться у середньому 7,1% від їхньої початкової вартості. Що ще раз відтверджує тезу, що електромобілі дешевші в експлуатації ніж моделі з традиційними двигунами внутрішнього згоряння. Також до першої «трійки» увійшли Lexus та Porsche з показниками 12,28% та 17,27% відповідно.

img

На останьому тринадцятому місці опинилася BMW. Обслуговування середнього автомобіля баварської марки коштує 25,3% від його початкової вартості. У той же час середні 10-річні витрати на технічне обслуговування BMW X1 становлять 42,2%, що робить компактний кросовер одним із найдорожчих автомобілів в цілому.

Також до одних із найдорожчих у обслуговуванні експерти віднесли автомобілі Mitsubishi, Hyundai та Volvo. І ці витрати після 10 років експлуатації лише зростають.

Серед популярних брендів найдешевші у обслуговуванні автомобілі Toyota – 13,41% від первісної вартості. Моделі GMC, Nissan, Ford та Chevrolet за 10 років у середньому обходяться в одну п’яту від початкового цінника.

Отже, як не крути, електрокари економічні по всім параметрам. Якщо вам потрібна детальна консультація з приводу електромобілів, запрошуємо у наш салон АРТЕНЕРГО МОТОР