Допомогли електромобілі: світові продажі Volvo у червні зросли на третину

Світові продажі легкових автомобілів Volvo у червні зросли на 33%, до 66 379 авто, у порівнянні з першим місяцем літа минулого року. Такий результат можна пояснити стрімким ростом популярності електромобілів компанії. За рік продажі електричних версій шведських машин зросли в чотири рази.

Продажі лінійки моделей родини Recharge з повністю електричною, або гібридною силовою установкою зросли на 129 відсотків, на їх долю припадає 37 відсотків усіх нових автомобілів Volvo, проданих у світі протягом місяця. Частка електромобілів сягнула 14 відсотків.

Найбільш популярною моделлю став кросовер Volvo XC60 (21 053 проданих авто, на другому місці – компактний XC40 з результатом у 18 170 машин, XC90 обрали 9 895 покупців.

У Європі продажі авто шведського бренду зросли на 70 відсотків, частка моделей Recharge досягла 58% від загального обсягу продажів у регіоні. У США загалом продажі збільшились на 53%, популярність лінійки Recharge збільшилась на 79%.

У Китаї, дуже важливому ринку для компанії, ситуація більш тривожна. Продажі у порівнянні з червнем 2022-го зменшились на 7%, на частку моделей Recharge припадало всього 8% від загального обсягу.