Дешевше ще не було: новий електромобіль Tesla коштуватиме близько $24 000

2021 року Tesla планувала вийти на індійський ринок, але тоді це не вдалося. Керівництво Індії запропонувало компанії збудувати новий завод на території країни. Тоді як у Tesla планували імпортувати автомобілі, зібрані на своїх заводах за її межами.

Цього року Tesla відновила свої зусилля у цьому напрямку. У травні до Індії вирушила команда переговорників для обговорення питання з офіційними особами країни. За інформацією місцевих ЗМІ, компанія погодилася на всі умови заради виходу на один із найбільших світових ринків.

Генеральний директор Tesla Ілон Маск минулого місяця зустрівся з прем’єр-міністром Індії Нарендрою Моді. Після цієї зустрічі він заявив, що Tesla інвестує в Індію «якнайшвидше».

Як повідомило місцеве видання Times of India з посиланням на власні джерела в уряді, місцевий завод американської марки вироблятиме новий електромобіль вартістю близько 24 350 доларів США. Потужність нового майданчика становитиме близько 500 000 одиниць на рік.

За деякими даними, «індійський» електромобіль на базі платформи наступного покоління вже розробляється. Його виробництво налагодять на Gigafactory у Шанхаї та на новому заводі у Мексиці. Згідно із звітом Tesla, він також вироблятиметься в Індії та експортуватиметься до країн Індо-Тихоокеанського регіону.