Дебют вже в жовтні: Lexus готується презентувати новий електромобіль

Японський автовиробник планує представити поки що не названий електромобіль від Lexus, який, як зазначається, стане значним кроком вперед у плані дизайну та технологій.

Lexus покаже новий концепт-кар у рамках Japan Mobility Show 2023, яке пройде з 6 жовтня по 5 листопада, демонструючи прообраз першого електромобіля наступного покоління, який планується запустити у виробництво в 2026 році.

Автовиробник не вдавався в подробиці, але концепт може бути пов’язаний з тизерним ескізом під брендом Lexus, який був опублікований у соцмережах Toyota кілька місяців тому.

У Lexus стверджують, що новий електромобіль наступного покоління “революціонізує модульну структуру кузова автомобіля, внесе значні зміни в методи виробництва та повністю оновить програмну платформу” та матиме дизайн у дусі Lexus.

Судячи з єдиного зображення, у зовнішності робиться акцент на аеродинаміці в поєднанні з екологічними, але також високоякісними матеріалами в салоні. Зменшення ваги також відіграватиме важливу роль у створенні нової машини. Хірокі Накадзіма, виконавчий віце-президент Toyota, раніше сказав, що дизайн і ходові характеристики їхніх електромобілів наступного покоління “примушуватимуть серця битися”.

Зазначається, що серійний електромобіль від Lexus матиме систему повного приводу Direct4 і систему рульового керування, націлену на “лінійне відчуття керма”. Очікується, що новинка базуватиметься на новій модульній архітектурі, яка з часом ляже в основу кількох електромобілів від Toyota і Lexus.

Toyota нещодавно оголосила подробиці про технологію акумуляторів наступного покоління, якою, швидше за все, буде ділитися з Lexus. Хорошим кандидатом на майбутню модель є літій-іонна батарея Performance, яка дебютує у серійних моделях у 2026 році. Вона обіцяє 800 км запасу ходу та час зарядки у діапазоні 10-80 відсотків.