Ближче до України: Ford запустив свою напівавтономну систему керування BlueCruise у Німеччині

Ford отримав схвалення на впровадження функцій напівавтономного водіння власної системи BlueCruise у Німеччині, незабаром після того, як йому також було дозволено використовувати її у США та Британії.

Споживачам, які купують Ford із системою компанії BlueCruise, буде дозволено відривати руки від керма на певних ділянках німецьких автомагістралей, що повинні бути позначені як “блакитні зони”. Важливо, що при використанні “напівавтопілоту” водії повинні бути готові взяти управління машиною на себе у будь-який момент. Інфрачервона камера завжди слідкує водіями та у разі необхідності попереджатиме їх, якщо вони не дивляться на дорогу.

Першою моделлю Ford, оснащеною BlueCruise в Німеччині, стане електричний кросовер Mustang Mach-E.

“Ми дуже раді, що тепер можемо запропонувати нашим клієнтам цю інноваційну технологію в Німеччині, після того як у квітні ми стали першим виробником у Європі з системою такого типу”, — заявив керуючий директор Ford Model e Europe Мартін Сандер.

За його словами, вже понад 174 000 автомобілів Ford і Lincoln, оснащені BlueCruise, проїхали понад 175 мільйонів кілометрів з активованою системою. Ford також випробував систему на 160 000 км доріг по всій Європі, готуючись до локального запуску системи.

Першим європейським ринком, який дозволив розгортання BlueCruise, була Британія. Сучасну систему можна активувати на 3700 км автомагістралей. Вона працює лише на швидкості до 130 км/год.