AVENGER – ПЕРШИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ JEEP З ЗАПАСОМ ХОДУ ПОНАД 400 КМ

Американська компанія Jeep на Парижскому автошоу презентувала нову модель  – Avenger. Це перший повністю електричний автомобіль бренду Jeep.  Він створений для європейського ринку і з’явиться у продажі вже у 2023 році. Також заплановано продажі в Японії та Південній Кореї, тоді як сподіватись на появу моделі в США, Китаї та Канаді не варто.

Jeep представил в Париже электрический кроссовер Avenger

Avenger – це найкомпактніший кросовер з усіх представників Jeep, побудований на новій платформі STLA, яку створили інженери концерну Stellantis. Вона вже використовується на споріднених Peugeot e-2008, Opel Moka-e и DS3 E-Tense.

У рух автомбіль приводить встановлений на передній осі електродвигун віддачею 156 к.с. та 260 Нм крутного моменту. Літій-іонна батарея ємністю 54 кВт*год працює під напругою 400 Вт. Вона дозволяє проїхати без зупинки відстань до 400 км по циклу WLTP. В міському циклі новинка здатна долати відстань до 550 км.

При використанні швидкісної зарядної станції, на поповнення заряду від 20 до 80%  знадобиться ЛИШЕ 24 хвилини!

Jeep представил в Париже электрический кроссовер Avenger

Зовнішній вигляд AVENGER JEEP

Решітка радіатора з 7 прорізами, “мускулисті” крила, Х-подібні задні ліхтарі, алюмінєвий захист силового агрегату та чорний пластиковий обвіс по периметру кузова – це все характерні ознаки представників Jeep, притаманні і новому красунчику “Меснику”. В базову комплектацію увійшли також стильні 18-дюймові легкосплавні диски.

 

Jeep представил в Париже электрический кроссовер Avenger

Технічні характеристики AVENGER JEEP

В автомобілі передбачено багажний відсік об’ємом 380 л. А також велика кількість місць для розміщення особистих речей, загальним об’ємом 34 л. Мультимедійна система має безпровідну підтримку додатків Apple CarPlay та Android Auto. Електронні помічники водія забезпечують автомобілю другий рівень автономності за рахунок наявності систем допомоги при русі в транспортному потоці, контролю “сліпих” зон, адаптивному круїз-контролю, допомозі при парковці та утриманні в центрі смуги руху.

Дякуючи  рекордному для сегменту кліренсу в 200 мм Avenger гарно показує себе на бездоріжжі. Окрім того електромобіль оснащений фірмовою системою  вибору режимів руху Jeep Selec-Terrain з 6 режимами Snow, Mud, Sand, Eco, Normal та Sport. Також є система допомоги під час спуску з гори.

Серійне виробництво “Месників” планують березні 2023 року на заводі у Stellantis у польському місті Тихи. І за прогнозами Антонелли Бруно, керівника підрозділу Jeep Europe, до 2024 року модель Avenger стане бестселером бренду в Європі.