510 сил та великий акумулятор: Porsche представив гібридний Cayenne S E-Hybrid

Компанія Porsche представила гібридний кросовер Cayenne S E-Hybrid, ціни на який починаються від 100 750 доларів.

Німецький автовиробник офіційно представив новий гібридний кросовер Cayenne S E-Hybrid, який він називає ідеальною серединою між базовим E-Hybrid та спортивним Cayenne Turbo E-Hybrid.

Зазначається, що Cayenne S E-Hybrid оснащений комбінацією 3,0-літрового бензинового V6 з турбонаддувом потужністю 348 к.с. і електродвигуна, що видає 174 к.с. Машина має сумарну потужність силової установки у 519 к.с. і 750 Нм максимального крутного моменту.

Електродвигун живиться від батареї ємністю 25,9 кВт*год із вбудованим зарядним пристроєм змінного струму потужністю 11 кВт, який дозволяє зарядити автомобіль електрикою приблизно за 2,5 години.

Цікаво, що силовий агрегат забезпечує вражаюче прискорення. Новинка може розігнатися з місця до 100 км/год лише за 4,4 секунди та подолати чверть милі за 13 секунд. Новинка також оснащується новою двокамерною пневматичною підвіскою. Ця система надає інженерам Porsche велику гнучкість під час налаштування режимів водіння.

У салоні Cayenne S E-Hybrid встановлені сидіннями з регулюванням у восьми напрямках, пакет Sport Chrono, накладки на педалі з нержавіючої сталі та пакет інтер’єру Diamar. Ціни на Cayenne S E-Hybrid починаються від 100 750 доларів. Зазначається, що модель надійде в дилерські центри компанії навесні 2024 року.